Výrobky
Funkcia
1. Parameter produktu
| Technický list | |
| Model č. | KT-302 |
| názov | Kotol na čistú rúru zariadenia KT302 |
| Napätie | 220-240V/110V |
| Moc | 1500W |
| Rýchlosť štetca | 0-1400ot./min (plynule nastaviteľné) |
| Flexibilný hriadeľ | 6/8/10/12/16/22 * 7,6 m (možno prispôsobiť) |
| Hmotnosť | 44 kg |
| Veľkosť | 360 x 200 x 175 mm; 620*230*350mm |
| Balíček | Drevené púzdro |
| Použiteľný priemer rúrky | 6.{1} mm |
| Štandardný baliaci zoznam | Hlavná jednotka: 1ks; Ohybný hriadeľ: 1ks; Zliatinový vrták: 2ks; Štetec: 10ks; Vodné potrubie: 20m*1ks; Nožný spínač: 1ks |
| Výhody | 1.Rozdelený typ s malým objemom 2. Rýchlosť je plynule nastaviteľná 3. Voda sa privádza priamo na hriadeľ, aby chránila hlavnú jednotku pred vodou 4. Krútiaci moment je nastaviteľný 5. Vybagrujte tvrdé udusené rúrky 6.Kefovanie vodným lúčom 7.Nožný spínač |



Hlavné rysy:
Tento kotol KT302 Equipment Clean Tube Boiler je vhodný na čistenie vnútorného povrchu predhrievačov vzduchu, výmenníkov tepla, ako sú kondenzátory elektrární, a čistenie a leštenie povrchu vnútorných stien rôznych výrobcov potrubí. Je široko používaný v elektrárňach, chemických závodoch, závodoch na spracovanie potravín, liečivách. Závody, závody na výrobu a spracovanie potrubí, hotelové budovy a iné oblasti. Vďaka tomu je potrubie čisté a jednoduché a môže ho obsluhovať jedna osoba, čo je pohodlné a rýchle. Keď sa hlava čistiacej kefy alebo hlava frézy v potrubí otáča vysokou rýchlosťou, súčasne sa rozprašuje aj voda, ktorá prepláchne uvoľnené nečistoty, takže potrubie je úplne vyčistené a hlboko ovplyvnené centrálnou klimatizáciou spoločnosť zaoberajúca sa údržbou čistenia, spoločnosť na výrobu a predaj rúr z nehrdzavejúcej ocele, spoločnosť na výrobu a predaj šijacích oceľových rúr, výrobná a predajná jednotka tepelných čerpadiel zemného zdroja atď., láska a chvála, môžu rýchlo a efektívne odstrániť nečistoty, hlien, vodný kameň, hrdzu a vodný kameň vo vnútri potrubia, použite tento stroj na spracovanie vnútornej účinnosti potrubia, nízke náklady, na potrubí Bez poškodenia.
Naše služby
1. Online / predajné služby :
a. super a solídna kvalita
b. rýchle a včasné dodanie
c. štandardný exportný balík alebo prispôsobený
2. Popredajné služby:
a. pomoc pri budovaní vášho projektu
b. opravy a údržbu s akýmikoľvek problémami v záruke.
c. náhradné diely a diely podliehajúce opotrebovaniu zadarmo alebo s veľkou zľavou
d. môžete nám povedať akúkoľvek spätnú väzbu o stroji, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie služby
3. Ďalšie služby spolupráce:
a. zdieľanie technologických znalostí
b. poradenstvo pri expanzii podnikania
c. technická podpora videa
Populárne Tagy: Zariadenie kt302 kotol na čistú rúru, Čína, továreň, cena, lacné, lifa, rotačná kefa, Teinnova, goodway
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku



