Výrobky
Čistenie vzduchového potrubia robota Robota
Model: KT-976
Cena: 4000 - 4200 dolárov
Funkcia
Funkcie:
2000m3/h vákuová schopnosť. 2 kamery na čistenie vzduchového potrubia Duct Clean Robot
2 vysávače, obojsmerné vákuum
2 vysávače pracujú súčasne
Obojsmerné vákuum robí vaše kanály čistejšími
2 kefy robia čistenie súčasne pre Čistenie vzduchového potrubia Duct Clean Robot
Robotická kefa a spodná pásová kefa robia čistenie súčasne
Žiadne čistenie mŕtvych rohov
HD displej pre čistenie vzduchového potrubia Duct Clean Robot
Silné LED svetlá na osvetlenie každého rohu v kanáloch
Kamera nočného videnia s vysokým rozlíšením 1080P
2800W vysoký výkon pre čistenie vzduchového potrubia Duct Clean Robot
Čistý medený veľký motor, rýchlejšie a výkonnejšie vákuum
Silný motorový výkon, dokáže liezť a prekonávať prekážky
Špecifikácia
| Hárok technických údajov | |
| Model nie. | KT-976 Čistenie čistého robotického vzduchového potrubia |
| Meno | Čistenie čistého robotického vzduchového potrubia |
| Napätie | 220-240V/110V |
| Sila | 2800W |
| Rýchlosť kefy | 500 ot/min |
| Schopnosť sania | 2000m³/h |
| Fotoaparát | S 2 kamerami na monitorovanie |
| Hadica | 50mm*15m (dá sa prispôsobiť) |
| Rozsah veľkosti použiteľného potrubia | 250-800 mm |
| Hmotnosť pre robota | 11 kg |
| Hmotnosť hlavnej jednotky | 43 kg |
| Veľkosť pre robota | 650*310*160mm |
| Veľkosť pre hlavnú jednotku | 480*500*700mm |
| Balík | Export štandardného balíka |
| Štandardný baliaci zoznam | Hlavná jednotka: 1ks; Hadica: 15m*1ks; Kábel: 15*1ks; Robot: 1ks; Kefa: 400mm, 2 sady |
Produktová fotografia


Naše služby
1. Dobré znalosti na rôznych trhoch môžu spĺňať špeciálne požiadavky.
2. Skutočný výrobca s vlastnou továrňou so sídlom v Hefei, Čína
3. Silný profesionálny technický tím zabezpečuje výrobu produktov najvyššej kvality.
4. Špeciálny systém kontroly nákladov zabezpečuje poskytovanie najvýhodnejšej ceny.
5. Bohaté skúsenosti s čistiacimi zariadeniami na potrubia.
Populárne Tagy: potrubie čisté robot vzduchové potrubie čistenie, Čína, továreň, cena, lacné, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku




