Výrobky
Flexibilný čistič ventilačných kanálov hriadeľa
Flexibilný stroj na čistenie vzduchového potrubia a vzduchového potrubia HVAC
Model: KT-926
Cena: $900-1 000 $
Funkcia
Atribút produktu
KT-926 Čistič ventilačných kanálov s flexibilným hriadeľom je prenosný stroj na čistenie ventilačných potrubí s flexibilným hriadeľom, ktorý sa skladá z troch častí: napájacieho zdroja, flexibilného hriadeľa a hlavy kefky. Hoci hlavné telo nie je veľké, zariadenie dokáže efektívne odstraňovať prach a vodný kameň na čistenie veľkých potrubí. Výkon motora je veľký a dokáže dosiahnuť čistenie na vzdialenosť až 30 metrov. Čistiaca kefka zariadenia je vyrobená z nylonového materiálu a štetiny sú husté a takmer guľovité, ktoré možno komplexne vyčistiť bez mŕtvych rohov a bez akýchkoľvek poškodenie potrubia.
Nutnosť čistenia od prachu v potrubí
S rôznymi pracovnými podmienkami a zmenou pracovných podmienok sa množstvo prachu vrhaného do potrubia stále zvyšuje, čo bude mať veľký vplyv na optimálnu prevádzku systému. Veľké množstvo nahromadeného prachu v potrubí povedie k sérii problémov v systéme, ako je zníženie účinnosti zariadenia, zlé pracovné prostredie, výbuch prachu atď., ktoré vážne ohrozujú ľudskú výrobu a bezpečnosť života.
Obrázok produktu



O nás
Spoločnosť Kuantong Pipe Cleaning Technology Co., Ltd. sa špecializuje na poskytovanie zákazníkom zariadení na čistenie rúr, prostriedkov na čistenie rúr, služieb čistenia rúr, školenia na čistenie rúr o celkových riešeniach na čistenie rúr, je poskytovať poskytovateľom služieb na jednom mieste priemyselné riešenia na čistenie rúr.



Naše služby
1. Záruka: jeden rok na hlavný stroj, s výnimkou ľahko opotrebiteľných dielov. Počas tohto obdobia, v prípade poškodenia alebo poruchy, bezplatne opravíme náhradný diel, zatiaľ čo kupujúci by mal znášať zámorské náklady.
2. Náhradné diely: Ponúkame náhradné diely po celý rok za výrobné ceny pre našich bývalých klientov.
3. Prevádzka a údržba: Ponúkneme vám podrobný návod na obsluhu, aby ste ho mohli dokonale používať.
4. Online služba: Vaša otázka bude zodpovedaná do 24 hodín počas pracovných dní, 48 hodín počas sviatkov.
| Technický list | |
| Model č. | KT-926 |
| názov | Stroj na čistenie potrubia |
| Napätie | 220-240V/110V |
| Moc | 550W |
| Rýchlosť štetca | 0-1400otáčky za minútu, plynule nastaviteľné |
| hadica | 16 mm * 15 m (možno prispôsobiť) |
| Použiteľný rozsah potrubia | 50-800 mm |
| Aktuálne | 7A |
| Hmotnosť | 35 kg |
| Veľkosť | 440 * 240 * 320 mm |
| Balíček | Export štandardného balíka |
| Štandardný baliaci zoznam | Hlavná jednotka: 1ks Hadica: 1ks Kefa: 300/400/500/600 mm, 1ks pre každú veľkosť |
Populárne Tagy: čistič vetracích kanálov flexibilného hriadeľa, Čína, továreň, cena, lacné, lifa, rotačná kefa, Teinnova, goodway
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku



