Výrobky
Stroj na čistenie ventilačného vzduchového potrubia HVAC
Stroj na čistenie vetracieho vzduchového potrubia HVAC
Model: KT-836
Funkcia: kefovanie, vysávanie a kamera
Cena: $2500-2800 $
Funkcia
Stroj na čistenie vetracieho vzduchového potrubia HVAC sa používa hlavne na čistenie potrubia, ktorý je vhodný na čistenie komerčných a rezidenčných vzduchových potrubí od 100 mm do 800 mm. Stroj na čistenie vzduchových kanálov HVAC môže čistiť kruhové, obdĺžnikové, horizontálne a vertikálne vzduchové kanály.
Špecifikácia
| Technický list | |
| Model č. | KT-836 |
| názov | Stroj na čistenie vetracieho vzduchového potrubia HVAC |
| Napätie | 220-240V/110V |
| Moc | 2800W |
| Rýchlosť štetca | 0-1400otáčky za minútu, plynule nastaviteľné |
| Schopnosť odsávania | 2000m³/h |
| fotoaparát | HD kamera, 10" HD LCD displej |
| hadica | 50 mm * 15 m (možno prispôsobiť) |
| Svetlo | LED svetlomet |
| Použiteľné potrubie | Vertikálne, horizontálne, okrúhle, obdĺžnikové |
| Použiteľný rozsah potrubia | 100-800 mm |
| Rozsah sacieho potrubia | 100-500 mm |
| Hmotnosť | 45 kg |
| Veľkosť hlavnej jednotky | 460 * 402 * 762 mm |
| Balíček | Exportné drevené puzdro |
| Štandardný baliaci zoznam | Hlavná jednotka: 1ks Hadica: 15m * 1ks Kefa: 300/400/500/600 mm, 1ks pre každú veľkosť |
Hlavná prednosť:
1. Rýchlosť kefy je 0-1400 nastaviteľná
2,1180 cfm / 2000 m3/h vákuová alebo sacia schopnosť
3.Má vstavanú kameru na nahrávanie a monitorovanie videa, ktorá vykonáva čistenie
4.Anglický panel pre export
5. Poskytnite prispôsobený jazyk pre stroj, ako je španielčina, francúzština, taliančina atď.
6. Stroj je zabalený v exportnom drevenom obale na ochranu stroja pred akýmkoľvek poškodením
Fotografia produktu



FAQ
Q1. Aká je výhoda vašej spoločnosti?
A1. Naša spoločnosť má profesionálny tím a profesionálnu výrobnú linku.
Q2. Prečo by som si mal vybrať vaše produkty?
A2. Naše výrobky sú vysokej kvality a nízkej ceny.
Q3. Je možné prispôsobiť logo a farbu?
A3.Áno, vítame vás na ukážku vlastného.
Q4. Akékoľvek ďalšie dobré služby, ktoré môže vaša spoločnosť poskytnúť?
A4. Áno, môžeme poskytnúť dobrý popredajný predaj a rýchle dodanie.
Populárne Tagy: stroj na čistenie ventilačného vzduchového potrubia hvac, Čína, továreň, cena, lacné, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku



