Výrobky

Funkcia
Popis produktov
| Meno | Stroj na čistenie potrubia |
| Napätie | 220-240V/110V |
| Sila | 200W |
| Rýchlosť štetca | 0-1000otáčky za minútu, plynule nastaviteľné |
| hadica | 22 m (40 m pre opciu s príplatkom 200 USD) |
| Použiteľný rozsah potrubia | 80-600 mm |
| Veľkosť | 915 * 545 * 885 mm |
| Hmotnosť | 43 kg |
| Štandardný baliaci zoznam | Hlavná jednotka: 1ks; Hadica: 1ks; Kefa: 300/400/500/600 mm, 1ks pre každú veľkosť |
Vlastnosti
1. Schopnosť čistenia na veľké vzdialenosti:vybavená hadicou dlhou až 45 metrov, ľahko dosiahne do potrubia na veľké vzdialenosti alebo na vyvýšené miesta, aby sa dosiahli výsledky čistenia s plným pokrytím.
Čistenie veľkých a zložitých kanálov: Vhodné pre okrúhle a obdĺžnikové potrubia do priemeru 600 mm, čím sa zabezpečí, že potrubia budú efektívne vyčistené bez ohľadu na ich tvar alebo veľkosť.
2. Dizajn otáčania dopredu a dozadu:Tento dizajn pomáha dôkladne odstraňovať nečistoty a usadeniny z potrubia, bez ohľadu na to, ktorým smerom sú pripevnené k vnútornej stene potrubia, a dá sa účinne odstrániť pomocou dopredu a dozadu rotujúcej hlavy kefky.
3. Nastaviteľná rýchlosť kefy:Poskytuje 0-1000funkciu plynulého nastavenia otáčok za minútu, ktorá dokáže prispôsobiť najvhodnejšiu rýchlosť kefy podľa rôznych materiálov a úrovne znečistenia potrubia, čo zaisťuje čistiaci účinok a zabraňuje nadmernému opotrebovaniu.
4. Možnosti viacerých kefových hláv:Dostupnosť tvrdých a mäkkých kief znamená, že táto jednotka si dokáže poradiť s rôznymi druhmi nečistôt a usadenín, od tvrdých nečistôt až po uvoľnený prach, s ktorými sa dá efektívne vysporiadať.
5. Podpora vozíka:Konštrukcia vozíka uľahčuje premiestňovanie a umiestnenie jednotky, čím sa znižuje zaťaženie obsluhy a zvyšuje sa efektivita práce.
certifikát

o nás
Máme závod s rozlohou 1000 ㎡ s viac ako 100 zamestnancami. S viac ako 50 vedúcimi technikmi sme získali viac ako 20 patentov.


FAQ
Otázka: Aké sú vaše záručné podmienky?
Populárne Tagy: rotačná kefa čistič tukových kanálov, Čína, továreň, cena, lacné, lifa, rotačná kefa, Teinnova, goodway
Tiež sa vám môže páčiť
ViacVysávač na čistenie kanálov HVAC
ViacNástroj s kefou na čistenie vetracieho kanála sušiča
ViacProfesionálny robot na čistenie kanálov
ViacStroj na čistenie vzduchových potrubí so suchým čist...
ViacStroj na čistenie vzduchového potrubia s rotačnou kefou
ViacPenový generátor na čistenie kuchynských výfukov
Zaslať požiadavku
