Výrobky
Zariadenia na čistenie kanálov na čistenie vetrania
zariadenie na čistenie potrubia na čistenie vetrania
Model: KT-836
Funkcia: kefovanie, vysávanie a kamera
Cena: $2500-2700 $
Funkcia
Zariadenia na čistenie vzduchových potrubí sa používajú hlavne na čistenie vzduchových potrubí v komerčných a obytných priestoroch.
Špecifikácia
| Technický list | |
| Model č. | KT-836 |
| názov | zariadenie na čistenie potrubia na čistenie vetrania |
| Napätie | 220-240V/110V |
| Moc | 2800W |
| Rýchlosť štetca | 0-1400otáčky za minútu, plynule nastaviteľné |
| Schopnosť odsávania | 2000m³/h |
| fotoaparát | HD kamera, 10" HD LCD displej |
| hadica | 50 mm * 15 m (možno prispôsobiť) |
| Svetlo | LED svetlomet |
| Použiteľné potrubie | Vertikálne, horizontálne, okrúhle, obdĺžnikové |
| Použiteľný rozsah potrubia | 100-800 mm |
| Rozsah sacieho potrubia | 100-500 mm |
| Hmotnosť | 45 kg |
| Veľkosť hlavnej jednotky | 460 * 402 * 762 mm |
| Balíček | Exportné drevené puzdro |
| Štandardný baliaci zoznam | Hlavná jednotka: 1ks Hadica: 15m * 1ks Kefa: 300/400/500/600 mm, 1ks pre každú veľkosť |
Výhoda produktu:
Fotografia produktu



FAQ
1: Ste továreň alebo jediná spoločnosť?
Sme výrobca s dielňami na výrobu produktov, ako je káblová reťaz, ochranný štít, kryty mechov, ktoré pomáhajú chrániť vaše stroje.
2: Prečo si vás môžeme vybrať?
1) Profesionál-- V tomto odvetví pracujeme už viac ako 20 rokov a naše produkty boli testované mnohými klientmi.
2) Relialbe -- Sme skutočná továreň, riadime sa princípom win-win.
3) Konkurencieschopnosť -- Všetky produkty sa vyrábajú v našej továrni, krátke odkazy na transakcie ušetria vaše peniaze.
3: Ako je to s nákladmi na dopravu?
Ak váš tovar nie je veľký, môžeme vám ho doručiť expresne alebo letecky, ak je váš tovar veľký, poskytneme vám možnosti na iný obchodný termín pre váš výber.
4: Ako je to s cenou?
Konečná ponuka je podľa obdržania úplného popisu požadovaného produktu, veľkosti, materiálu, množstva atď.
5: A čo čas vzorky? Ako je to s platbou?
Čas vzorky 1-7 dní po prijatí platby závisí od rôznych modelov, ktoré vyberiete.
T / T, môžeme akceptovať flexibilné platby prostredníctvom West Union, Paypal, kreditnej karty atď.
Populárne Tagy: zariadenie na čistenie kanálov na čistenie ventilácie, Čína, továreň, cena, lacné, lifa, rotačná kefa, Teinnova, goodway
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku



