Výrobky
Čistiaci stroj na vetranie vzduchových potrubí Clean
Stroj na čistenie vetracieho vzduchového potrubia HVAC
Model: KT-836
Funkcia: kefovanie, vysávanie a kamera
Cena: $2500-2800 $
Funkcia
Stroj na čistenie vzduchových potrubí Clean sa používa hlavne pri čistení potrubí, detekcii, videu, vysávaní, čistiaca technológia je večná téma, má zariadenie na čistenie ventilácie pre vzduchové potrubie Clean vám pomôcť získať viac projektov a zlepšiť silné stránky upratovacích spoločností. Tiež to môže ušetriť veľa práce pri čistení. Pomôže vám to vykonávať upratovacie práce efektívnejšie.
Špecifikácia
| Technický list | |
| Model č. | KT-836 |
| názov | Čistiaci stroj na čistenie vzduchových kanálov |
| Napätie | 220-240V/110V |
| Moc | 2800W |
| Rýchlosť štetca | 0-1400otáčky za minútu, plynule nastaviteľné |
| Schopnosť odsávania | 2000m³/h |
| fotoaparát | HD kamera, 10" HD LCD displej |
| hadica | 50 mm * 15 m (možno prispôsobiť) |
| Svetlo | LED svetlomet |
| Použiteľné potrubie | Vertikálne, horizontálne, okrúhle, obdĺžnikové |
| Použiteľný rozsah potrubia | 100-800 mm |
| Rozsah sacieho potrubia | 100-500 mm |
| Hmotnosť | 45 kg |
| Veľkosť hlavnej jednotky | 460 * 402 * 762 mm |
| Balíček | Exportné drevené puzdro |
| Štandardný baliaci zoznam | Hlavná jednotka: 1ks Hadica: 15m * 1ks Kefa: 300/400/500/600 mm, 1ks pre každú veľkosť |
Hlavná prednosť:
1.0-1400rýchlosť kefy za minútu a je plynule nastaviteľná.
2.1180cfm vysávanie s 2 vstavanými sacími ventilátormi
3. Má vstavanú kameru na kontrolu vzduchových potrubí
4.Anglický panel na export, je možné prispôsobiť aj iné jazykové panely
5. Poskytnite prispôsobený jazyk pre stroj, ako je španielčina, francúzština, taliančina atď.
6. Drevený obal na export, aby sa stroj nepoškodil pri doručení na dlhé vzdialenosti.
7. Kefy je možné prispôsobiť od 100 mm do 800 mm
Fotografia produktu



Servis po predaji ♥ Stroj bude dodaný so školiacim videom a užívateľskou príručkou v angličtine na inštaláciu, obsluhu, údržbu a odstraňovanie problémov a poskytne technickú príručku prostredníctvom e-mailu, faxu, telefónu, Skype…. pre rýchle riešenie. ♥ Zákazník môže prísť do našej továrne na školenie. Ponúkneme školenie inštalácie, prevádzky, odstraňovania porúch stroja a údržby. Záruka ♥ 1 rok záruka. ak má stroj nejaké otázky, vylučujú poškodenie spôsobené človekom, v rámci záručnej doby vám môžeme poslať bezplatné nové diely. |
Populárne Tagy: ventilačný čistiaci stroj na vzduchové kanály čistý, Čína, továreň, cena, lacné, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku



