Výrobky
Stroj na výrobu peny
1. Používa sa na čistenie kuchynského výfukového tuku
2. čistenie s 1500W veľkým výkonom
3. Možnosť 110V/220C, 50hz/60hz
4. pracovný tlak: 0.15-0.25 mpa
5. Cena: $1500-2600 $
6. dizajn univerzálneho kolesa
Funkcia
Popis produktu
1, Kt-8050 Generátor peny má výhody bohatej peny, nepretržitú prácu, silnú odmasťovaciu schopnosť, môže použiť malé množstvo činidiel na vytvorenie veľkého množstva peny, Silnú penovú schopnosť zavesenia na stenu s najnižšími nákladmi na dosiahnutie najlepšieho efektu.
2, Kt-8050 generátor peny je možné prepojiť so strojom na čistenie kuchynského vzduchového potrubia KT-8001, olejový čistiaci prostriedok, umývacia kefa s horúcou vodou, penová rozprašovacia kefa, kombinované tri spôsoby čistenia, vynikajúci účinok.
3, Vybavené inovatívnymi kefami a sprejovými čističmi, máme nylonové kefy a drôtené kefy, ktoré môžu byť zamerané na rôzne stupne znečistenia olejom, s účinnou dezinfekciou a čistiacou kapacitou, špeciálne vyvinuté pre reštaurácie, hotely a kuchynské dymovody.
Aplikácia:

Prečo by sme mali čistiť kuchynské potrubie?
Komerčné zariadenia na varenie majú vo všeobecnosti povinné predpisy na čistenie vodovodného potrubia, aby sa zabránilo kontaminácii potravín a splnili vládne zdravotné a bezpečnostné požiadavky. Nadmerné množstvo oleja môže počas varenia spôsobiť štipľavý zápach a nepriaznivo ovplyvniť zdravie a pocity zákazníkov. Olej sa veľmi ľahko vznieti materiál a zároveň, v prípade požiaru, požiar spolu s rýchlym šírením potrubia Lampblack spôsobí škody na majetku, ohrozenie bezpečnosti života a nebezpečné a tradičné ručné čistenie nie je dôkladné, naša pena generátor a stroj na čistenie kuchynských kefiek môže vykonávať kefovanie, umývanie horúcou vodou, penovú rozprašovaciu kefu, môže dôkladne vyčistiť potrubie zvnútra.

FAQ:
Q1: Máte anglický panel a používateľskú príručku?
A1: Áno, poskytujeme anglický panel a používateľskú príručku, jazyk panela je možné prispôsobiť.
Q2: Poskytujete technickú podporu?
A2: Áno, máme profesionálne oddelenie výrobnej technológie a oddelenie strojárskej technológie, bez ohľadu na to, aké problémy máte, môžete nás kedykoľvek kontaktovať.
Q3: Ako dlho ponúkate záruku
A3: Záručná doba jeden rok, v rámci záručnej doby poskytujeme bezplatnú údržbu produktu a príslušenstva, po záručnej dobe poskytujeme aj technickú podporu, poskytujeme platené príslušenstvo.
| Meno Produktu | Stroj na výrobu peny |
| Model č. | KT-8050 |
| Moc | 1500w |
| Napätie | 220-240v/110v/120v možnosť |
| Frekvencia | 50 Hz/60 Hz |
| Tlak | 0.15-0.25 mpa |
| Aktuálne | 5A |
| Kontrola tlaku | Automaticky |
| Hmotnosť | 30 kg |
| Veľkosť | Hlavná jednotka: 1ks Hadica: 1ks |
Populárne Tagy: penový generátor stroj, Čína, továreň, cena, lacné, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku


