Výrobky
Čistič mazacích kanálov na čistenie kuchynského výfukového systému
Model: KT-8001
Cena: $2350-2500 $
Funkcia
KT-8001 Čistič tukových kanálov na čistenie kuchynského výfukového systému, ktorý je špeciálne vyvinutý pre kuchynské tukové kanály v reštauráciách a hoteloch a je vybavený inovatívnou nylonovou/drôtenou kefou a súčasne sprejovou chemikáliou/prostriedkom/vodou, ktorý má účinné čistiace schopnosti pre zaolejované potrubia.
Chemické kefovanie, kefovanie horúcou vodou alebo kefovanie vodným sprejom, tieto 3 spôsoby čistenia majú vynikajúci čistiaci účinok.
Kefy majú drôtené kefy a nylonové kefy podľa vášho výberu; Rýchlosť kefy je 0-1400ot./min.; Použiteľný rozsah potrubia je 100 mm-800 mm.
KT-8001 Čistič tukových kanálov na čistenie kuchynského výfukového systému môže spolupracovať s generátorom peny KT-8050, aby mal lepšie čistiace účinky.
Špecifikácia
| Technický list | |
| Model č. | KT-8001 |
| názov | Čistič mazacích kanálov na čistenie kuchynského výfukového systému |
| Napätie | 220-240V/110V |
| Moc | 1500W |
| Aktuálne | 5A |
| Rýchlosť štetca | 0-1400otáčky za minútu, plynule nastaviteľné |
| hadica | 22 mm * 15 m (možno prispôsobiť) |
| Použiteľný rozsah potrubia | 100-800 mm |
| Hmotnosť | 93 kg |
| Veľkosť | 1000*580*1000 mm |
| Balíček | Export štandardného balíka |
| Štandardný baliaci zoznam | Hlavná jednotka: 1ks Hadica: 1ks Kefa: 300/400/500/600 mm, 1ks pre každú veľkosť Sacie čerpadlo: 1ks Vodné potrubie: 20m * 1ks |
Fotografia produktu


FAQ
Otázka: Aká je vaša prepravná služba?
Odpoveď: Môžeme poskytnúť služby pre rezerváciu plavidiel, konsolidáciu tovaru, colnú deklaráciu, prípravu prepravných dokumentov a hromadnú dodávku v lodnom prístave.
Otázka: Aké máš ty?rm dodávky?
Odpoveď: Naša bežná dodacia lehota je FOB Xiamen. Akceptujeme aj EXW, CFR, CIF, DDP, DDU atď. Ponúkneme vám prepravné poplatky a môžete si vybrať ten, ktorý je pre vás najpohodlnejší a najefektívnejší.
Otázka: Aký spôsob dopravy môžete poskytnúť?
Odpoveď: Môžeme poskytnúť prepravu po mori, letecky a expresne.
Otázka: Aký je váš popredajný servis?
Odpoveď: Naša záručná doba na kvalitu je jeden rok. Akýkoľvek problém s kvalitou bude vyriešený k spokojnosti zákazníka.
Populárne Tagy: stroj na čistenie tukových potrubí na čistenie výfukového systému kuchyne, Čína, továreň, cena, lacné, lifa, rotačná kefa, Teinnova, goodway
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku



