Výrobky
Zariadenia na čistenie kuchynského výfukového potrubia
Model: KT-8001
Cena: $2300-2400 $
Funkcia
Vlastnosti:
1. Vysoko výkonný motor, ľahko čistí mastné nečistoty.
2. Pneumatický nožný spínač, šetrite si ruky a zachovajte bezpečnosť.
3. Prenosný dizajn kuchynského zariadenia na čistenie výfukového tukového potrubia, bez obáv z prepravy.
4. Dvojitá drôtená kefa, vzdialené znečistenie ťažkým olejom efektívne.
5. Kefka rôznych veľkostí na čistenie potrubí rôznych veľkostí.
6. Mäkká nylonová kefa, niťová nylonová kefa a nerezová drôtená kefa voliteľné pre kuchynské zariadenie na čistenie výfukového tukového potrubia
7. Čistenie kefou s chemickým čistiacim prostriedkom dokáže nečistoty rýchlo a dôkladne vyčistiť. Rýchlosť odstraňovania vodného kameňa môže dosiahnuť viac ako 90 percent.
8. Nastaviteľná rýchlosť otáčania, uľahčuje čistenie oleja.
9. Integrácia vysokoteplotného vysokotlakového vodného spreja.
Špecifikácia
Technický list | |
| Model č. | KT-8001 |
| názov | Kuchyňazariadenia na čistenie výfukových potrubí |
| Napätie | 220-240V/110V |
| Moc | 1500W |
| Aktuálne | 5A |
| Rýchlosť štetca | 0-1400otáčky za minútu, plynule nastaviteľné |
| hadica | 22 mm * 15 m (možno prispôsobiť) |
| Použiteľný rozsah potrubia | 100-800 mm |
| Hmotnosť | 93 kg |
| Veľkosť | 1000*580*1000 mm |
| Balíček | Export štandardného balíka |
| Štandardný baliaci zoznam | Hlavná jednotka: 1ks Hadica: 1ks Kefa: 300/400/500/600 mm, 1ks pre každú veľkosť Sacie čerpadlo: 1ks Vodné potrubie: 20m * 1ks |
Fotografia produktu


Naša služba
1. Viac profesionálnych služieb v oblasti exportu baliacich a tlačiarenských produktov
2. Lepšia výrobná schopnosť
3. Rôzne platobné podmienky na výber: T / T, Western Union, L / C, Paypal
4. Vysoká kvalita / bezpečný materiál / konkurencieschopná cena
5. K dispozícii je malá objednávka
6. Rýchla odpoveď
7. Viac bezpečnej a rýchlej dopravy
8.OEM dizajn pre všetkých zákazníkov
Populárne Tagy: vybavenie na čistenie kuchynských výfukových potrubí na mazanie, Čína, továreň, cena, lacné, lifa, rotačná kefa, Teinnova, goodway
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku



