Výrobky
Funkcia
Vlastnosti
1. Čistiaci kaliber: 100-500 mm.
2. Nylonová kefa: vyčistite potrubie bez poškodenia potrubia.
3. Rotácia kefovej hlavy: rotácia dozadu a dopredu s plynule nastaviteľnou rýchlosťou.
4. Pracovný režim: nožným spínačom riadená prerušovaná práca a nepretržitá práca.
5. Pohyb kefovej hlavy: hlavica kefky je upevnená zdvíhacím mobilným autom. Môže nastaviť výšku hriadeľa a zároveň znížiť pohybový odpor.
6. Pružná konzola hriadeľa: hlavný stroj je vybavený flexibilnou konzolou hriadeľa pre ľahké každodenné skladovanie a prepravu.
7. Všesmerové koliesko: ľahko sa pohybuje sem a tam.
Stroj na čistenie digestora a potrubí, ktorý je špeciálne vyvinutý pre kuchynské dymovody v reštauráciách, hoteloch, má inovatívny čistič štetca a spreja zároveň, ktorý má účinné dezinfekčné a čistiace schopnosti. Čistiaci prostriedok na olejové škvrny, horúca voda, kefovanie, tri spôsoby čistenia spolupracujú, vynikajúci účinok.
Špecifikácia
Technický list | |
| Model č. | KT-8001 |
| názov | Stroj na čistenie digestora a potrubia do kuchyne |
| Napätie | 220-240V/110V |
| Moc | 1500W |
| Aktuálne | 5A |
| Rýchlosť štetca | 0-1400otáčky za minútu, plynule nastaviteľné |
| hadica | 22 mm * 15 m (možno prispôsobiť) |
| Použiteľný rozsah potrubia | 100-800 mm |
| Hmotnosť | 93 kg |
| Veľkosť | 1000*580*1000 mm |
| Balíček | Export štandardného balíka |
| Štandardný baliaci zoznam | Hlavná jednotka: 1ks Hadica: 1ks Kefa: 300/400/500/600 mm, 1ks pre každú veľkosť Sacie čerpadlo: 1ks Vodné potrubie: 20m * 1ks |
Fotografia produktu


Naša služba
1. Záruka: jeden rok na hlavný stroj, s výnimkou ľahko opotrebiteľných dielov. Počas tohto obdobia, v prípade poškodenia alebo poruchy, bezplatne opravíme náhradný diel, zatiaľ čo kupujúci by mal znášať zámorské náklady.
2. Náhradné diely: Väčšina našich náhradných dielov je kompatibilná s medzinárodným štandardom. Pre našich bývalých klientov ponúkame náhradné diely po celý rok za nákladovú cenu.
3. Prevádzka a údržba: Poskytneme vám podrobný návod na obsluhu, ktorý zabezpečí, že ho budete dokonale používať.
4. Online služba: Vaša otázka bude zodpovedaná do 24 hodín počas pracovných dní, 48 hodín počas sviatkov.
Populárne Tagy: stroj na čistenie kuchynských digestorov a potrubí, Čína, továreň, cena, lacné, lifa, rotačná kefa, Teinnova, goodway
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku


