Výrobky
Generátor peny na čistenie digestora
Generátor peny na čistenie digestora KT-8050
Cena: $1200-1 500 $
Funkcia
Stručný úvod
Generátor peny na čistenie kuchynských digestorov KT-8050 môže spolupracovať so strojom na čistenie kuchynských výfukov KT-8001, ktorý je špeciálne vyvinutý pre kuchynské dymovody v reštauráciách, hoteloch a je vybavený inovatívnou kefou a sprejovým čističom na rovnaký čas.
Špecifikácia
| Model č. | KT-8050 |
| názov | Generátor peny |
| Napätie | 220-240V/110V |
| Moc | 1500W |
| Tlak | 0.15-0.25 mpa |
| Hmotnosť | 30 kg |
| Veľkosť | 34*54*94 cm |
| hadica | PVC, 5m*10mm |
| Štandardný baliaci zoznam | Hlavná jednotka: 1ks Hadica: 1ks |

Generátor peny na čistenie digestora má účinné dezinfekčné a čistiace schopnosti.

FAQ
1. Prečo si vybrať nás?
Odpoveď: Poskytujeme priamy predaj z továrne a môžeme prepravu do zahraničia
2. Ste výrobca alebo obchodná spoločnosť?
Odpoveď: Sme výrobca.
3. Ako dlho trvá doručenie?
Odpoveď: Dodávame do jedného týždňa pre malé objednávky.
4. Ponúkate záruku a technickú podporu?
Odpoveď: Ponúkame jednoročnú záruku.
5. Môžeme prispôsobiť produkt?
A: Jasné. OEM a ODM objednávky sú srdečne vítané. Máme vlastné oddelenie výskumu a vývoja.
Populárne Tagy: generátor peny na čistenie kuchynského digestora, Čína, továreň, cena, lacné, lifa, rotačná kefa, Teinnova, goodway
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku



