Výrobky
Kuchynský digestor Zariadenie na čistenie potrubí
Model: KT-8001
Cena: $2300-2400 $
Funkcia
Popis produktu
Zariadenia na čistenie kuchynského potrubia odsávača pár podporujú kefovanie, chemické čistenie, čistenie horúcou vodou. Silná schopnosť klesať, vysoká účinnosť.
Kuchynský digestor zariadenie na čistenie potrubia kuchynského potrubia je možné pripojiť k nylonovej kefke alebo drôtenej kefe. Plynulé nastavenie rýchlosti kefy, podpora kladnej a zápornej rotácie.
A vybavenie na čistenie kuchynského potrubia na digestor je možné pripojiť k nášmu penovému stroju, aby ste mohli vyčistiť penu.
Dátový hárok
| Model č. | KT-8001 |
| názov | Stroje na čistenie kanálov na mazanie kuchynských digestorov |
| Napätie | 220-240V/110V |
| Moc | 1500W |
| Aktuálne | 5A |
| Rýchlosť štetca | 0-1400otáčky za minútu, plynule nastaviteľné |
| Flexibilný hriadeľ | 22 mm * 15 m (možno prispôsobiť na maximálne 30 m) |
| Použiteľný rozsah potrubia | 100-800 mm |
| Hmotnosť | 93 kg |
| Veľkosť | 1000*580*1000 mm |
| Balíček | Exportné drevené puzdro |
| Štandardný baliaci zoznam | Hlavná jednotka, 1ks; Ohybný hriadeľ, 1ks*15m; Odsávačka, 1ks; Kefa 4ks: nylonová kefa/oceľová kefa; Vodná fajka, 1ks*20m; Nožný spínač, 1ks. |
Fotografia produktu



Služby
Predpredajové služby:
1. Poskytovanie profesionálnej technickej podpory.
2. Pošlite katalóg produktov a návod na použitie.
3. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás online alebo nám pošlite e-mail, sľubujeme, že vám odpovieme prvýkrát!
4. Osobný hovor alebo návšteva sú srdečne vítané
Predaj služieb:
1. Sľubujeme čestné a čestné, je nám potešením slúžiť vám ako váš nákupný poradca.
2. Garantujeme presnosť, kvalitu a množstvá, ktoré prísne dodržiavajú zmluvné podmienky.
Popredajné služby:
1. Kde kúpiť naše produkty na 1-ročnú záruku a celoživotnú údržbu.
2. 24-hodiny telefonickej služby.
3. Veľký sklad komponentov a dielov, ľahko opotrebiteľné diely
Súvisiace produkty

Kontaktné informácie

Populárne Tagy: kuchynský digestor zariadenie na čistenie potrubí, Čína, továreň, cena, lacné, lifa, rotačná kefa, Teinnova, goodway
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku



