Výrobky
CCTV potrubný inšpekčný robot
CCTV robot na detekciu potrubia
Cena: 14 000 - 15 000 dolárov
Funkcia
Špecifikácia
CCTV potrubný inšpekčný robot
| Model | KT-996 |
| Napätie | 110v / 220v alebo podľa vlastných požiadaviek |
| Moc | 400w |
| Rýchlosť | 0-40 m / min |
| Pracovná teplota | -20℃-50℃ |
| Hmotnosť robota | 16kg |
| Veľkosť robota | 538 * 160 * 130 mm |
| Horolezecká schopnosť | ≤45° |
| Otočný uhol pre kameru | 180 ° GG; 360 ° |
| Použiteľná trubica | 250-1500mm |
Foto produktu




Naša spoločnosť
Anhui Kuaitong Technologies Co., Ltd je výrobcom zariadení na čistenie potrubí v Číne. Vyvíja a vyrába hlavne čističe vzduchových potrubí / čističe rúrok / čističe rúrok na kotly / čističe kuchynských potrubí / dezinfekčné stroje / roboty na čistenie potrubí a podobne. Máme plochu 1000 m² a viac ako 100 zamestnancov. S viac ako 50 staršími R& Personál D a odborne zdatný človek, medzi našich zákazníkov patrí okrem iného tobuilding& spoločnosti na údržbu zariadení / vykurovací systém / ventilačný systém / centrálna klimatizácia / chemický priemysel / petrochemický priemysel / pohonná jednotka / výrobná spoločnosť / potravinársky priemysel / preprava& distribučný systém / papierenský priemysel / lodný priemysel / námorný priemysel atď.
Populárne Tagy: cctv potrubný inšpekčný robot, Čína, továreň, cena, lacné
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku




