Výrobky
Stroj na čistenie rúrok výmenníka tepla chladiča
Stroj na čistenie rúrok výmenníka tepla chladiča
Model: KT-208
Cena: $650-800 $
Funkcia
Popis
Stroj na čistenie rúrok výmenníka tepla chladiča je vhodný na všetky druhy vnútorného čistenia rúr. Produkt má stabilný výkon. Škrupina používa 304 drôtenú dosku, nikdy nehrdzavie. Súčasne je stroj na čistenie rúrok výmenníka tepla vybavený nožným spínačom a napájaním na ochranu proti úniku, aby bola zaistená bezpečnosť konštrukcie. Dizajn dvojitých hriadeľov s jednou hlavnou linkou a druhou pohotovostnou linkou, aby sa zabezpečilo hladké dokončenie projektu.
Parameter produktu
| Technický list | |
| Model č. | KT-208 |
| názov | Stroj na čistenie rúrok výmenníka tepla chladiča |
| Napätie | 220-240V/110V |
| Moc | 375W |
| Rýchlosť štetca | 900 ot./min |
| Flexibilný hriadeľ | 6/8/10/12 mm * 7,6 m (možno prispôsobiť) |
| Hmotnosť | 19 kg |
| Veľkosť | 185*335*355mm |
| Balíček | Export štandardného balíka |
| Použiteľný priemer rúrky | 6.5-25.4 mm |
| Štandardný baliaci zoznam | Hlavná jednotka: 1ks Flexibilný hriadeľ: 7,6 m * 2 ks Štetec: 10ks Vodné potrubie: 20m * 1ks Nožný spínač: 1ks |
| Výhody | 1.Voda sa privádza priamo na hriadeľ, aby chránila hlavnú jednotku pred vodou 2.Prenosný dizajn 3.Kefovanie vodným lúčom 4.Nožný spínač |


Výhody
Stabilný výkon
- Dvojité riadiace línie
- Hlavná linka plus pohotovostná linka
- Zabezpečte hladké dokončenie projektu.
Hviezda nákladového výkonu
- Stabilný výkon
Jednoročná záruka
Naša služba
1. Viac profesionálnych služieb v oblasti exportu baliacich a tlačiarenských produktov
2. Lepšia výrobná schopnosť
3. Rôzne platobné podmienky na výber: T / T, Western Union, L / C, Paypal
4. Vysoká kvalita / bezpečný materiál / konkurencieschopná cena
5. K dispozícii je malá objednávka
6. Rýchla odpoveď
7. Viac bezpečnej a rýchlej dopravy
8.OEM dizajn pre všetkých zákazníkov
Populárne Tagy: stroj na čistenie rúrok výmenníka tepla chladiča, Čína, továreň, cena, lacné, lifa, rotačná kefa, Teinnova, goodway
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku




