Výrobky
Stroj na čistenie trubice kefky
1. Cena: $1450-1 650 $
Napájanie: 1500W
2. Rýchlosť kefy:0-1400ot./min
3. Použiteľná trubica zvonil: Φ6.35-200 mm
4. Aplikácia: Čistenie trubice kondenzátora, čistenie trubice chladiča, čistenie trubice výmenníka tepla.
Funkcia

KT-203 Stroj na čistenie rúr s kefou je navrhnutý s dvojitým hriadeľom a je vhodný pre veľké pracovné zaťaženie a prísny stavebný plán. Striekanie vody počas čistenia predíde nehodám v dôsledku poškodenia tesnenia hlavnej jednotky. S 1500 W vysokonapájacím zdrojom0-1400 r/min nastavenie rýchlosti čistenia kefy na vhodné pre širokú škálu čistenia rúr.
Výrobný parameter
| Čistenie trubice kefky | |
| Napätie | 220V-240V/110V, 50Hz/60Hz |
| Moc | 1500W |
| Rýchlosť štetca | 0-1400 ot./min |
| Zvážte | 49 kg |
| Rozmer | 540*335*1045mm |
| Vodná fajka | 20 m (štandard) |
| Flexibilný hriadeľ | 2ks (6/8/10/12 mm pre možnosť) |
| Kefa | 10ks (6.{2}}.4 mm pre možnosť) |
| Použiteľný priemer rúrky | Φ6.35-Φ200 mm |
| Funkcia | Dvojitý hriadeľ s dvojitou pracovnou účinnosťou |
Škody spôsobené vodným kameňom
Blokovanie, zhoršenie tepelnej vodivosti, nebezpečné, pretože voda z materiálu vápenatých a horečnatých solí, vodný systém by nevyhnutne produkoval všetky druhy vodného kameňa, pretože koeficient tepelnej vodivosti je 1,11 percent z nehrdzavejúcej ocele, znečistí olej, riasy vodný kameň, súčiniteľ tepelnej vodivosti slizu je len 0.23 percent nerezovej ocele, keď nečistoty po systéme surovej vody, zhoršenie výkonu prenosu tepla generátora, zvýšenie tlaku, účinnosť výmeny tepla klesá , čo vedie k plytvaniu energiou, zvyšujú sa náklady na prevádzku a údržbu a tvorba vodného kameňa priamo ovplyvňuje normálnu prevádzku jednotky.
Naša spoločnosť

Populárne Tagy: Stroj na čistenie kefových trubíc, Čína, továreň, cena, lacné, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku



