Výrobky
Stroj na čistenie rúrok výmenníka tepla
Používa sa na čistenie rúrok výmenníka tepla
0-1400nastaviteľná rýchlosť otáčok
6,35 mm-25 použiteľná trubica 4 mm
Čistiaci výkon 550 W
7,6m hriadeľ*2ks
20m prívod vody
dizajn univerzálneho kolesa a nožného spínača
Cena: $950-1200 $
Funkcia
Zariadenie na čistenie rúrok chladiča KT-202
1, Funkcia čistenia dopredu a dozadu, hlboké odstraňovanie vodného kameňa a zabránenie zaseknutiu.
2, použiteľné pre rôzne priemery kondenzátorových medených rúrok, ktoré môžu účinne čistiť vodný kameň, hrdzu atď.
3, 0-1400r/min plynulá regulácia otáčok, rýchlosť je možné nastaviť od 0 do 1400 ot./min. Za normálnych pracovných podmienok je možné rýchlosť nastaviť do stredného stavu, v tomto čase je rýchlosť asi 900 otáčok za minútu; ak sa s ním obzvlášť ťažko manipuluje Rýchlosť pracovných podmienok je možné nastaviť na 600 ot./min a rýchlosť možno nastaviť na 1400 ot./min. v jednoduchých pracovných podmienkach, aby sa zlepšila rýchlosť čistenia.
4, flexibilný hriadeľ priamo vstupuje do vody, aby chránil hostiteľa
5, Ohybný hriadeľ je odnímateľný a ľahko sa udržiava, čím sa predlžuje životnosť ohybného hriadeľa
6, dizajn v štýle vozíka: dizajn rámu vozíka, ľahko sa pohybuje, bez starostí a šetriaci prácu;
Ppotvrdzovací zoznam
| Hlavná jednotka | 1ks |
| ohybný nylonový hriadeľ | 7,6m*2ks (priemer 10mm/12mm) |
| Nylonová kefa | 10 ks |
| vodná fajka | 20m*1ks |
| nožný spínač | 1ks |
Prečo by sme mali čistiť rúrky?
Chladič je kritickou súčasťou cyklu vodného systému. Čistota chladiča má obrovský vplyv na výkon stroja. Potrubia sú počas prevádzky náchylné na kal, minerálne usadeniny, rôzne druhy nečistôt atď. Tieto mechanizmy zanášania rúr bránia prietoku chladiacej vody, znižujú prenos tepla a poškodzujú povrch rúr. Konečným výsledkom znečistenia potrubia je zníženie účinnosti výmeny tepla, čo má za následok nízku efektivitu práce. Dlhodobá prevádzka stroja v tomto prostredí zvýši stratu stroja a skráti životnosť.
Aplikácia:

FAQ:
Q1: Ste výrobca alebo obchodník?
A1: Sme výrobca, továreň sa nachádza v priemyselnom parku Gongtou Chuangzhitiandi, Hefei, provincia Anhui, s kompletnou technológiou vybavenia, experimentálnymi a výrobnými oddeleniami, vitajte na návšteve.
Q2: Čo ak naši zamestnanci nemajú žiadne skúsenosti s čistením rúrok strojom?
A2: Poskytujeme prevádzkové video kurzy. Ak počas prevádzky narazíte na nejaké problémy, môžete nás kedykoľvek kontaktovať. Náš skúsený technický personál vám poskytne riešenia podľa vašej aktuálnej situácie.
Q3: Ako si vybrať čistú kefu a hriadeľ?
A3: tube inner diameter ≥ brush diameter >priemer ohybného hriadeľa
Najdôležitejšie je zmerať vnútorný priemer trubice, my zabezpečíme vhodnú kefu a ohybný hriadeľ podľa vašej veľkosti.
| Meno Produktu | Zariadenie na čistenie rúrok chladiča |
| Model č. | KT-202 |
| Moc | 550w |
| Napätie | Možnosť {{0}v/110v/120v |
| Frekvencia | 50 Hz/60 Hz |
| Rýchlosť štetca | 0-1400otáčky plynule nastaviteľné |
| Šachta | 7,6 m * 2 ks |
| Použiteľný rozsah potrubia | 6,35 mm-25,4 mm |
| Hmotnosť | 27,5 kg |
Populárne Tagy: stroj na čistenie rúrok výmenníka tepla, Čína, továreň, cena, lacné, lifa, rotačná kefa, Teinnova, goodway
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku



